کارگزاری مفید


کارگزاری مفید در سال 1373 در حالی که معاملات کمی صورت می گرفت پا به این عرصه گذاشت. پس از 9 سال اولین شعبه خود را در مشهد مقدس تاسیس کردند که حدود 3 سال بعد از آن معاملات اینترنتی را راه اندازی کرد. پس از 5 سال به عنوان اولین کارگزاری معاملات آنلاین را با مفید آنلاین آغاز کرد. دهه نود نقطه عطف مفید بود که در آن رشد خدمات و امکانات بسیار همراه بود و تا امروز توانسته به عنوان یکی از بهترین کارگزاری ها در ایران با بیش از 9 میلیون کاربر کار خود را ادامه دهد.


خدمات

 • مشاوره سرمایه‌ گذاری
  • برای سرمایه گذاری نیز مثل اکثر کار ها باید با یک شخص مطلع و کاربلد صحبت کرد. برای سرمایه گذاری نیز می توان از خدمت مشاوره سرمایه گذاری کارگزاری مفید استفاده کرد که در آن یک تیم به صورت دائم و پیوسته گزارش های شرکت ها را تحلیل کرده و صنایع و شرکت های مختلف را تحلیل می کنند. البته لازم به ذکر است که این مشاوره سرمایه گذاری ها محدود به بورس و شرکت های بورسی نبوده و تمامی بازار های مختلف از جمله طلا، سکه، مسکن، … را در بر می گیرد. نکته مهم این است که در صورت استفاده فقط از این خدمت شما خود باید معاملات را انجام داده و فقط به عنوان مشاور و راهنما با شما همراه هستند.
 • مشاوره و پذیرش شرکت‌ها در بورس
  • شرکت ها برای ورود به بازار سرمایه نیاز به یک مشاور کاربلد و با سابقه برای راهنمایی و ارائه خدمات عرضه دارند که کارگزاری مفید یکی از این کارگزاری هایی است که این خدمات را به شرکت ها ارائه می دهد البته باید توجه داشت که عملیات های تامین مالی و تخفیف مالیاتی را نیز به عهده می گیرد.
 • مشاوره ارزش‌گذاری شرکت‌ها
  • همانطور که گفته شد شرکت ها برای عرضه به یک کارگزار خوب نیازمندند یکی دیگر از موارد مورد نیاز آنها ارزش گذاری اصولی شرکت برای عرضه می باشد که کارگزاری مفید این خدمت را نیز ارائه می دهد. در ضمن شرکت ها برای دریافت وام از بانک ها نیز می توانند سهام خود را از طریق کارگزاری مفید وثیقه بگذارند و با معاملات بلوکی انجام دهند.
 • مدیریت دارایی
 • معاملات بورس اوراق بهادار
 • معاملات بورس کالا
 • معاملات بورس انرژی
 • سامانه تحلیل بنیادی (بورس ویو)
کارگزاری مفید
کارگزاری مفید

صندوق ها

صندوق حامی

در آمد ثابت

بازدهی 5 ساله 175%

          بازدهی 1ساله 22%

صندوق نامی

          درآمد ثابت

          بازدهی 3 ساله 64%

          بازدهی 1 ساله 17%

صندوق پیشرو

          سهامی

          بازدهی 5 ساله 1517%

          بازدهی 1 ساله 19%

صندوق ممتاز

          مختلط

          بازدهی 5 ساله 908%

          بازدهی 1 ساله 19%

صندوق امید توسعه

          سهامی با تقسیم سود

          بازدهی 5 ساله 1217%

          بازدهی 1 ساله 17%

پیشتاز

          سهامی

          بازدهی 5 ساله 1971%

          بازدهی 1 ساله 41%

برای راحتی هر چه بیشتر در معاملات خود و دریافت تخفیف در کارمزد ها با ما به بورس در کارگزاری آگاه بپیوندید.

یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده کارگزاری مفید کلاس های آموزشی رایگان می باشد که همه روزه بجز روز های تعطیل برگزار می گردد و امکان شرکت در آنها برای همه افراد فراهم است و الزامی به داشتن حساب کاربری در کارگزاری مفید نمی باشد. برای دسترسی به این آموزش ها می توانید از این لینک استفاده کنید. البته توجه داشته باشید که این کلاس ها از طرف کارگزاری مفید ضبط نمی گردند و در صورت تمایل می توانید خود نسبت به ضبط کلاس ها اقدام نمایید.

کارگزاری مفید
تقویم آموزشی کارگزاری مفید

  دیدگاهتان را بنویسید